/  Web sitesi kullanım koşulları

Web sitesi kullanım koşulları

Web sitesi kullanım koşulları

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder. Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş. imkanlar ölçüsünde, bu websitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş., bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği,sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, websitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar("external links") için de geçerlidir. Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş., böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş., herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş.  sorumlu değildir.

İnternet sitemizdeki veriler (daire fiyatları, kat planları, görseller vb..) bilgilendirme amaçlıdır. Kesin yapılacak işlemlerde satış ofislerinden güncel bilgiler alınmalıdır.
 

Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş.  kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

İnternet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Kentkonut markası ve logosu ile ilgili tüm haklar Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş. 'ye aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. Kentkonut İnş. San. ve Tic. A.Ş.'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.