[ KONUT ARAMA ] [ SANAL POS ]
   
 
 
 
 
[ ANASAYFA ]  
[ HAKKIMIZDA ]  
[ KURUMSAL ]  
[ PROJELERİMİZ ]  
[ HAFRİYAT ]  
[ BİZE ULAŞIN ]  
[ İLETİŞİM ]  
[ KONUT ARAMA ]   [ SANAL POS ]  
HABERLER
GEBZE İLÇESİ TAVŞANLI-POLYAK HAFRİYATSAHASI TAMAMLANDI!
Orjinal Resim

Gebze ilçesi Tavşanlı köyü sınırları içinde yer alan Tavşanlı Polyak sahamızda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç, İmar ve Şehircilik  Daire Başkanı Osman Günler, Kent Konut Genel Müdürü Yalçın Özön, Hafriyat Denetim Şube Müdürü Hüseyin Gülçebi,  Kent Konut Hafriyet Müdürü Murat Sağlam, Kent Konut Hafriyat Şefi M. Tarık Üşenmez tarafından yapılan çalışmalar yerinde incelendi.

 

Gebze Tavşanlı-Polyak sahamızda 3.760.938 ton döküm yapılarak 135.205 araç girişi olmuştur. Aynı zamanda hafriyat sahamız sınırları içinde yer alan ve pis kokuya neden olan 1055 metre uzunluğundaki dere 1600 lük beton borular kullanılarak ıslah edilmiştir. İlk etabı ağaçlandırılmış alanın ikinci etabı da ağaçlandırmak üzere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilmiştir.

Büyükşehir Belediyesi doğal yapısı bozulmuş alanların tespitlerini yaparak, projelendirme ve izin süreçlerinden sonra hafriyat toprağı ile bu alanları doldurulup, halkın dinleneceği, günlük stresini atacağı rekreasyon alanlarına dönüştürüyor. Temiz, yaşanılabilir bir çevre ve gelecek için, hafriyat denetim çalışmaları etkin, verimli ve sonuç alınarak yapılıyor.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
1950 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
 
KENT KONUT İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİDİR